سامانه هوشمند ارسال و دریافت پیامک نمایندگی

امکانات پنل پیامک نمایندگی

توجه: در هنگام پرداخت وجه سرویس پنل پیامک تبلیغاتی در صورتیکه پرداخت وجه با موفقیت انجام شود به صورت اتوماتیک به صفحه عضویت هدایت خواهید شد

در صورتیکه پرداخت وجه ناموفق باشد مجددا به همین صفحه هدایت خواهید شد

کسب و کار خود را با فروش سامانه پیامکی با برند خودتان با تعرفه ارسال مناسب و درآمد عالی آغاز کن!

توجه: در هنگام پرداخت وجه سرویس پنل پیامک تبلیغاتی در صورتیکه پرداخت وجه با موفقیت انجام شود به صورت اتوماتیک به صفحه عضویت هدایت خواهید شد

در صورتیکه پرداخت وجه ناموفق باشد مجددا به همین صفحه هدایت خواهید شد

امکان ارائه پنل نمایندگی مشابه

شما در بخش مدیریت سامانه نمایندگی می توانید نمایندگی مشابه ایجاد نمایید توجه داشته باشید برای ساخت نمایندگی مشابه ممکن است شامل هزینه ساخت گردد.

خطوط اختصاصی پنل اس ام اس نمایندگی

سامانه نمایندگی از خطوط 1000 – 2000 – 3000 – 5000 – 021 و دکل ایرنسل پشتیبانی می نماید

تعرفه مناسب پیامک

پنل های نمایندگی پایین ترین تعرفه ارسال پیامک را خواهند داشت تا نمایندگان بتوانند در بازار رقابتی خدمات با تعرفه پیامک مناسب ارائه دهند.

خطوط اختصاصی رایگان پیامکی

هر پنل پیامکی بدون خطوط اختصاصی امکان ارسال و دریافت پیامک را ندارند لذا ما شرایطی فراهم می کنیم که نمایندگان خطوط رایگان در طی قرارداد به کاربران خود تخصیص دهند.

نامحدود ساخت پنل اس م اس

پنل های نمایندگی امکان ساخت نامحدود کاربر را برای دریافت کنندگان این نسخه فراهم می سازد.

صفحه لاگین اختصاصی با نام دامنه شما

پنل های پیامک برای نماینده در حالت ریبرندینگ ارائه می شود و کاربران نماینده برای ورود از دامنه نماینده وارد پنل پیامک خود می شوند.

نحوه درآمد نماینده

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3.6 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 3500 پیامک (تعداد فوق العاده پایین) ارسال کنند و هر پیامک 3.5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق 350 هزار تومان خواهد بود.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 50 تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 250 هزار تومان خواهد رسید.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پایمک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت

امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از راهکارک، شما هم یک سامانه مشابه راهکارک به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم راهکارک، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از راهکارک نخواهد بود و کاملا مستقل از نام ملی پیامک می توانید فعالییت خود را شروع کنید.

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی راهکارک، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

سوالات متداول

نمایندگی شما بر روی آدرس اینترنتی دلخواه که می بایست توسط خودتان ثبت شود، قرار می گیرد.

مثال: دامنه www.textpayamak.ir را می توانید ثبت و بر روی DNS های راهکارک قرار دهید.

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالییت و تبلیغاتی که انجام میگیرد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند کاربر جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از نمایندگان ملی پیامک درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه دارند.

با اخذ نمایندگی شما یک سامانه مدیریتی برای ایجاد پنل کاربری و نمایندگی را بر روی دامنه (آدرس اینترنتی دلخواه خود) خواهید داشت ولی در صورتی که بسته دوم نمایندگی را خریداری کنید، علاوه بر سامانه مدیریتی، وب سایت معرفی و فروش ایجاد می گردد.

لازم به ذکر است وب سایت فروش شما بصورت اختصاصی و با طرح دلخواه شما برنامه نویسی و تولید و طراحی  می شود

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم راهکارک است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

خیر، شما امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید

بله، البته برای ایجاد نمایندگی مشابه مبلغ 260.000 تومان از نماینده توسط راهکارک دریافت می شود.

بله، در صورتی که ارسال نماینده بیش از 1 میلیون پیامک در ماه باشد، امکان کاهش تعرفه پیامک وجود دارد، برای این مورد می توانید در ساعات اداری با تیم راهکارک تماس حاصل نمایید.

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی راهکارک ، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.

خیر، برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین، اطلاعات حساب و درگاه بانکی شما نمایش داده می شود، شما می توانید درگاه بانکی خود را از تمامی بانک ها دریافت کنید، همچنین در صورتی که موفق به دریافت ای نماد نشده اید، استفاده از شرکت های واسط پرداخت همچون زرین پال و… امکان پذیر است.

امتیاز دهید
5/5
مرکز تماس با راهکارک

مرکز ارتباط با راهکارک ایرانیان

ثبت درخواست پشتیبانی در 2 مرحله

مرحله1: ثبت مشخصات خود”نام، شماره تماس، ایمیل

مرحله2: ثبت مشخصات و توضیحات درخواست

پشتیبانی 24ساعته در 7روز هفته

شماره تماس: 09373336831

ارتباط با راهکارک

مرکز ثبت درخواست پشتیبانی در 2 مرحله مرحله1: ثبت مشخصات خود مرحله2: ثبت مشخصات و توضیحات درخواست پشتیبانی 24ساعته در 7روز هفته

صفحه 1 از 2
شماره تماس همراه خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما جایی منتشر نخواهد شد

امتیاز دهید
5/5

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به “شرکت نرم افزاری راهکارک ایرانیان، میباشد

کپی برداری از مطالب و امکانات با ذکر منبع بلامانع است

×
×

سبد خرید