طراحی سایت

راهکارک

پشتیبانی: 88852377-021

راهکارک، راه نوین خدمات دیجیتال

تولید محتوا
تولید محتوا

امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه سایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

یکی از مشکلات اصلی این بلاگ نویسان، ایجاد محتوای مناسب با کسب و کار می باشد. اینکه چگونه محتوایی را تولید کنند که مناسب با مخاطبان وبسایت باشد و پیدا کردن یک منبع معتبر کاملا سخت است.

ما در این مقاله سئو میخواهیم در خصوص راهکار همین مشکل با شما صحبت کنیم.اینکه شما چگونه یک محتوای مناسب تولید کنید و چه مواردی برای آن نیاز دارید. پس با سئوکار باشید.

داشتن ایده برای تولید محتوا
اولین قدم ایجاد ایده تولید محتوا می باشد. شما اول باید موضوع وب سایت و مقالات خود را تعیین کرده و بعد براساس آنها شروع به تولید ایده و یک موضوع جدید کنید. یک دفترچه در کنار خود داشته باشید و موضوعات مرتبط را بنویسید و بهترین موضوع را انتخاب کنید.

افزایش بازدید هدفمند

جذب مخاطب به وبسایت اولین و مهم ترین قدم برای پیشبرد اهداف بازاریابی دیجیتال است.

تبدیل بازدیدکننده به مشتری

گاهی اوقات تعداد مراجعه کنندگان سایت به اندازی کافی زیاد هست اما کسانی که از سایت خرید می کنند قابل توجه نیست.

ایجاد برند کارآمد و تجاری

اگر سایت شما مخاطب ثابت داشته باشد به این معنی است که برندسازی به خوبی اتفاق افتاده است.

سئو نوینک چه خدماتی برای شما انجام می دهد؟ …………….

  • بررسی و تحلیل مشکلات داخلی سایت شما توسط نرم افزارهای تحلیلگر و ارائه گزارش به صورت کتبی
  • پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی با سرچ بالا در گوگل و مرتبط بودن با خدمات شما
  • بررسی و تحلیل سایت های رقیب و مشابه و ارائه برنامه رقابتی کاربردی
  • مشاوره برای خدمات بازاریابی اینترنتی
  • آموزش و مشاوره برای تولید محتوی استاندارد و مناسب
  • مشاوره و اجرای کمپین های برند سازی اینترنتی
  • استفاده از جدیدترین تکنیک های سئو برای کسب بهترین نتایج
  • بررسی نرخ تبدیل فعلی سایت و ارائه روش هایی برای بهود وضعیت و کسب نتایج بهتر
  • آموزش تخصصی سئو و مشاور در این موضوع

مزایای سئو سایت با راهکارک ………………………..

تولید محتوا همیشه در کسب و کار اینترنتی بسیار مهم است چرا که باعث ایجاد اعتماد و ارتباط با کاربر می شود .کاربران همیشه به دنبال محتوای خوب و جذاب هستند و سایت هایی که بتوانند در تولید محتوا و بازاریابی محتوا خوب عمل کنند می تواند بازخوردهای بسیار مناسبی از تولید محتوا برای کسب و کار اینترنتی دریافت کنند.

یکی از مهم ترین دلایلی که اغلب کسب و کار ها به سختی وارد پروسه ی تولید محتوا می شوند این است که از مزایای و قدرت باور نکردنی این امر خبر ندارند و سعی می کنند که در منطقه ی امن خود باقی بمانند و بودجه ی خود را به تبلیغات سنتی با هزینه های فراوان تخصیص دهند. در حالیکه اگر تاثیر تولید محتوا بر کسب و کارشان را بدانند بدون شک به سرعت برنامه ای برای این کار تنظیم خواهند کرد. شرکت های بزرگ دنیا، کارخانه های تولید اطلاعات هستند. امروزه کسانی که اطلاعات تولید می کنند بدون شک جزو قوی ترین ها در حوزه ی فعالیتشان هستند. تولید محتوای هدفمند و اصولی باعث می شود که مخاطبان جدیدی با شما آشنا شوند و یا مخاطبان قبلی تان را متعهد کنید که شما را ترک نکنند. تولید محتوای هدفمند و هوشمندانه  باعث می شود که مشتریان خدمات  شما و یا برند شخصی شما را بیشتر بشناسند و از خدمات شما استفاده کنند و این کار باعث می شود که مشتریان بالقوه ی جدیدی به لیست مشتریان تان اضافه شود. این که این مشتریان از محصولات و خدمات شما استفاده کنند با تولید محتوای اصولی قابل انجام است.

پروژه ها: برخی از نمونه خدمات انجام شده برای مشتریان در راهکارک

انواع خدمات ویژه بهینه سازی و رتبه بندی سایت

×