ارسال پیامک با محتوای توضیح داده شده در زیر ممنوع می باشد!

1:  پیش فروش زمین و یا آپارتمان ( برای فروش نیاز به مجوز فعالیت مسکن است )
2: برنده شدن بن کالا و یا تبلیغات فریبنده در ارسال پیامک ( در صورت مشاهده سامانه مسدود میشود )
3: ارسال شماره کارت در متن پیامک ( در صورتی که شخصیت حقوقی هستید با ارائه نامه رسمی از شرکت با امضای صاحبان امضا و ذکر شماره شرکت در متن پیامک مجاز خواهد بود همچنین می بایست صاحب پنل در آخرین تغییرات هیئت مدیره بوده و صاحب امضاء باشد )
4: ارسال پیامک از طرف ارگان خاص ( در این صورت نیاز به یک معرفی نامه خواهد بود.)
5: ارسال لینک در متن ( با توجه به عدم اجازه ارسال لینک از طرف اپراتور ها برای فعال سازی می بایست با بخش پشتیبانی به صورت تیکت ضوابط را جویا شوید.)
6: ارسال متون تبلیغاتی از خط خدماتی و یا نامرتبط بودن ارسال با عنوان های متعهد شده در فرم تعهد نامه
7: ارائه خدماتی که نیاز به معرفی نامه نمایندگی و یا مجوز فعالیت دارند.

تذکر: در ارسال معرفی نامه توجه داشته باشید می بایست نام صاحب پنل به همراه شماره و متن ارسالی ذکر شود و همچنین با مهر و امضا بوده باشد، این مدارک را از بالای سامانه بخش بارگذاری فایل آپلود نمایید.

اطلاعیه مهم

– با توجه به اطلاعیه اپراتور ها مبنی بر ثبت مجدد اطلاعات حقوقی خطوط خدماتی در سامانه شاهکار خواهمشند است مجدد اطلاعات خطوط خدماتی خود را به صورت کامل (اطلاعات حقوقی) را از بخش پشتیبانی اعلام فرمایید.
– کاربر گرامی در صورتی که به تازگی مدارک خود را ارسال می نمایید بعد از آپلود مدارک در بخش ارسال مدارک، در صوت وجود نقص لطفا به  (پیام کارشناس)  ( در بالای همان صفحه ارسال مدارک ) توجه کامل نمایید و بر اساس توضیحاتی که کارشناس تایید مدارک به صورت کامل برای شما شرح داده است تمامی مدارک را با اصلاحات جدید مجدد به صورت کامل ارسال نمایید.
– ارسال از مسیر ویژه دریافت نخواهد داشت و از طرف سرویس دهنده گزارش تحویل ارائه نمی شود و وضعیت آن بعد از بروز رسانی گزارش تحویل ارسال شده به مخابرات خواهد بود.
– با توجه به افزایش تعرفه اعلامی اپراتورهای سرویس دهنده  در سال 1399 و تبصره 15 قانون تا حدود 10 درصد به تعرفه های هر پیامک از تاریخ 25 فروردین ماه اعمال خواهد شد. ( 1399/01/24 )
– توجه نمایید خطوط خودتان در لیست سیاه نباشند، در این صورت پیامک شما ناموفق خواهد بود.
– اینکه بدانید خط شما در لیست سیاه است از بالای صفحه سامانه “استعلام لیست سیاه مخابرات”  استعلام بگیرید.

اطلاعات ورود به پنل خود را محرمانه نگاه دارید! 

کاربر گرامی با توجه به تخلفات پیامکی، خواشمند است اطلاعات ورود به سامانه را در اختیار سایر افراد به هیچ عنوان قرار ندهید و در نظر داشته باشید در صورت ارسال هر گونه پیامک نامتعارف با توجه به اینکه تمامی مشخصات صاحب سامانه به اپراتورها ارسال می شود متوجه صاحب سامانه خواهد بود.

همجنین در زمانی که از سامانه استفاده نمی نمایید از سامانه خارج شوید.

ورود سریع به سایت

عضویت سریع در سایت

ارتباط با راهکارک

مرکز ثبت درخواست پشتیبانی در 2 مرحله مرحله1: ثبت مشخصات خود مرحله2: ثبت مشخصات و توضیحات درخواست پشتیبانی 24ساعته در 7روز هفته

صفحه 1 از 2
شماره تماس همراه خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما جایی منتشر نخواهد شد

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به “شرکت نرم افزاری راهکارک ایرانیان، میباشد

کپی برداری از مطالب و امکانات با ذکر منبع بلامانع است

×
×

سبد خرید